متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید

قوانین و مقررات1. تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس فیلمگردی در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
2. اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است
3. سایت فیلمگردی با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود راجست و جو نمایند، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
4. ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس فیلمگردی است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی فیلمگردی به اطلاع کاربران خواهد رسید.
5. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
6. هر کاربر در فیلمگردی حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط فیلمگردی در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران فیلمگردی حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند
7. محتواهای موجود در فیلمگردی توسط مراجع دیگر نمایش داده می شود. فیلمگردی تنها یک بستر جست و جو برای این محتواها بوده و نقشی در تولید و نمایش آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
8. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند. چنانچه شما هر سوال یا مشکلی در رابطه با این سرویس یا این توافقنامه داشتید با ما به آدرس اینترنتی زیر در میان بگذارید.
t.me/filmgardi_ir
support@filmgardi.com
9. فیلمگردی اطلاعاتی که از حساب کاربران به طور خودکار بدست می آورد جهت تحلیل، بررسی و شخصی سازی خدمات خود و ارائه پیشنهادات ویژه ی نزدیک تر به سلیقه کاربران استفاده خواهد کرد. این اطلاعات به فیلمگردی کمک می کند تا سرویس خود را بهبود بخشیده و محتوای مرتبط تری با علایق هر کاربر به ایشان ارایه کند.
10. فیلمگردی هیچکدام از اطلاعات شخصی کاربران شامل نام ، شماره تماس ، ایمیل و ... را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نخواهد داد.( به استثنا مواردی که به موجب قانون موظف به انجام آن باشد)