متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
تلسکوپ
تلسکوپ | Telescope
ایران | 1396 | 2017 | فارسی |

نشانه گذاری

کارگردان: حافظ آهی |



برنامه تلسکوپ برنامه ای علمی است که به مسائل روز میپردازد و در آیتم های متفاوت در هر قسمت مباحث متفاوتی را بررسی مینماید...




همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

در این قسمت از برنامه تلسکوپ، سر به هواتر از پیش، از پرندگانی حرف می زنیم که همیشه اطراف ما هستند و اغلب به چشم نمی آیند.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ دربار روبات هایی حرف می زنیم که از لحظه تولدشان تا امروز ماجراهای جالب و شگفت آوری را گذرانده اند.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ به شگفتی های زیستن در سیاره سبز پرداخته می شود. زیبایی های زمین و جذابیت های زیستن در این سیاره ی سبز و سفید و آبی، آن قدر زیاد است که می شود ساعت ها از آن گفت و شنید و شگفت زده شد.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ متوجه می شویم که هوش مصنوعی چه می کند و چه نقشی در زندگی ما دارد.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ به سراغ فرازمینی ها می رویم. عده ای می گویند موجودات فرازمینی را دیده اند. عده ای هم وجود حیاتی خارج از زمین را باور ندارند. این هفته در تلسکوپ سراغ فرازمینی ها رفته ایم.
در این قسمت از تلسکوپ به بررسی تکنولوژی می پردازیم. چه بخواهیم و چه نخواهیم تکنولوژی بر زندگی ما تأثیر می گذارد. شاید تصور اینکه آینده با پیشرفت های تکنولوژی چه شکلی خواهد شد، هم جذاب باشد و هم ترسناک.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ به داستان های علمی تخیلی می پردازیم. داستان های علمی تخیلی می توانند دنیایی شگفت انگیز و جذاب پیش چشم ما تصویر کنند. دنیایی که نمی دانیم از کجا آمده و ما را به کجا می برد.
در این قسمت از برنامه تلسکوپ به تکامل پرداخته می شود.تکامل موجودات زنده نکته های شگفت انگیز و پیچیدگی های بسیاری دارد.
هنرمندان و دانشمندان، هرکجا به هم رسیده اند و برای خلق اثری دست دوستی داده اند، شاهکاری آفریده شده است. در آخرین قسمت از مجموعه تلسکوپ درباره ارتباط علم و هنر حرف می زنیم.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید