متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
ویدیوگرام - پریسکه
ویدیوگرام - پریسکه | Videogeram - periskeh
ایران | 1396 | 2017 | فارسی |

نشانه گذاری

کارگردان: مجتبی آذری | مجری: پیمان طالبی |برنامه ویدئوگرام پر از مصاحبه های جذاب از آدم های مختلف اجتماع است اعم از افراد مشهور عرصه های مختلف و افرادی که شاید خیلی مشهور نباشند ولی اهمین زیادی در اجتماع امروز کشور دارند.
همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

در قسمت اول از پریسکه گفت و گوی داغ با حامد عسکری؛ از واکنش های تند به آزاده نامداری تا شعر گفتن برای دکتر قالیباف، قطع همکاری با حامد زمانی، کنایه به رضا رشیدپور، همکاری با احسان خواجه امیری، نوشن ترانه سفارشی، خرید فالوئر را خواهید دید.
مهمان قسمت دوم برنامه پریسکه، حدیث دهقان است. همیشه آرزو داشتم با تتلو کار کنم...
سومین پریسکه با حضور محمد کاظمی ترانه سرای آثار پرمخاطب محمد علیزاده، شهرام شکوهی، بهنام صفوی و..می باشد.
در قسمت چهارم پریسکه صحبت های شنیدنی غلامرضا طریقی در رابطه با مافیای شعر و موسیقی و همکاری با علیرضا قربانی، محمد معتمدی، لوریس چکناواریان و... خواهید دید.
مهمان قسمت پنجم پریسکه علیرضا بدیع است. حمله طرفداران محسن یگانه به علیرضا بدیع ...جرقه ی شروع کار موفق ماه و ماهی...شاگردی بدیع نزد استاد محمدعلی بهمنی...چگونه کارمند شعر باشیم؟ نمره صفر بدیع به امید صباغ نو...فحاشی شاعر و طرفداران حامد همایون به علیرضا بدیع.
قسمت ششم برنامه پریسکه با حضور امید صباغ نو، شاعر پرطرفدار و پرفالوئر این روزهای فضای مجازی؛ از نقد اشعار و دفاعش از ترانه هایش تا ماجرای حضور در نمایشگاه کتاب و تیراژ دروغین کتاب های شعر.
در هفتمین قسمت از پریسکه، ویژه برنامه شعر و ترانه؛ میزبان علیرضا آذر هستیم و صحبت های داغ و گرم این ترانه سرای محبوب را شنیدیم. از اولین درآمد علیرضا آذر از چاپ کتاب و نوشتن ترانه تا حواشی مربوط به شبکه های مجازی و دنیای شعر و موسیقی.
در هشتمین قسمت از پریسکه از زبان احسان افشاری می شنوید: خاک پایین شهر برای شاعری بهتره، اهل نمایش دادن خودم نیستم، از آموزش گیتار تا چاپ کتاب شعر، به خاطر علیرضا آذر شعر را کنار می گذارم، ترانه ام را اسم خودشان کار می کنند.
مهمان قسمت نهم برنامه پریسکه ترانه مکرم است. ترانه سرای بسیاری از قطعات پرطرفدار موسیقى پاپ با صداى محسن چاووشی، رضا صادقی، بابك جهانبخش...دوران طولانی ممنوع الکاری، ممیزی های عجیب و غریب ترانه ها، سرودن شعر مذهبی، غلط های املایی ترانه سراهای جوان، مافیای ترانه در موسیقی پاپ، کار کردن با خواننده های مختلف...
مهمان این قسمت از برنامه پریسکه، حافظ ایمانی است. کلمات این شاعر زمینی نیست.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید