متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
بازی شو

بازی شو یک برنامه پر هیجان است که مربوط به مسائل ورزشی می باشد.در هر قسمت باز شو مهمانان خاصی دعوت می شوند و...


همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

در اولین قسمت از بازی شو مائده هژبری دختر پارکور کار تیم پابرجا میره سراغ Mirror's Edge Catalyst و نظرشو به عنوان یه حرفه ای رشته پاركور بهمون میگه. بعد از اون نگاهی می اندازیم به Final Fantasy XV.
در قسمت دوم بازی شو همراه الناز رکابی به سراغ نیتن دریک در Uncharted 4 میریم تا هم کمی صعود کنیم و هم شهر رو به هم بریزیم! بعد از اون مرور کوتاهی داریم بر تعدادی از بازی های مورد انتظار سال ۲۰۱۷.
تو این قسمت بازی شو آرش یه تیم زیادی قوی(!!!) برمیداره و با یه فوتبالیست حرفه ای فیفا 17 بازی میکنه. بعد از اون نقد و بررسی داریم بر بازی جدید و ترسناک Resident EVil VII biohazard.
تو این قسمت آرش جرات نمی کنه با احسان زیاد شوخی کنه و حامد و سهیل هم چند تا از بازی های مستقلی که قراره تو سال ۲۰۱۷ بیان رو معرفی می کنن. موزیک بخش بازی های مستقل Lindsey Stirling - Take Flight.
با محسن فرهمند قهرمان درگ کشور و محسن آل طه ژورنالیست خودروبانک راجع به ماشین و Forza Horizon 3 گپ می زنیم. بعد حامد و سهیل از Achivement برامون می گن و در آخر کسری و سهیل به نقد و بررسی بازی NIOH می پردازن. اسپانسر این قسمت موسسه آسمان شب بوده که کارت های جالب کمک آموزشی واقعیت افزوده Octagon رو ارائه میده.
تو این بازی شو آرش از مونا کاکاوند سوال می کنه که آیا تا به حال کسی رو کتک زده!! کسری و سهیل هم به بررسی و نقد بازی جدید For Honor می پردازند.
تو این قسمت آرش از لیلی اسلامی می پرسه که آیا بالکشی حرف بدیه؟ بعد از اون نگاهی میندازیم به پیش نمایشی از کنسول جدید نینتندو سوییچ و بازی هاش.
و این قسمت آرش از بهناز می پرسه کجا چقدر تند میره. حامد و کیمیا هم به سراغ نقد و بررسی بازی جدید Horizon Zero Dawn میرن!
تو این بازی شو سهیل با حافظ آهی منجم آماتور، مروج علم و کارشناس سینما راجع به حیات فرازمینی و ارتباط بین سینما و گیم گپ می زنه و حامد و سهیل هم به سراغ نقد و بررسی بازی جدید Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands میرن.
تو این قسمت مزدک میرزایی بازی رو زنده گزارش می کنه و آرش تلاش می کنه بفهمه مزدک استقلالیه یا پرسپولیسی. سهیل هم از آرش می پرسه که تو عید قصد داره سراغ کدوم بازی های جدید بره.
تو این قسمت آرش یه گپی با سروناز زابلی دختر گیمر می زنه و بعد از اون تیكه هایی از بازی حرفه ای Rocket League رو با هم می بینیم. در آخر هم سهیل و علی و حامد به سراغ نقد و بررسی بازی جدید Mass Effect: Andromeda میرن.
در قسمت دوازهم و آخرین قسمت از فصل اول بازی شو با معصومه تاجیك ملی پوش موی تای هستیم و بعد از اون كیمیا و علی به سراغ بررسی بازی جدید Persona 5 میرن.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید