متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
فیت
فیت | Fit
ایران | 1395 | 2016 | فارسی |

نشانه گذاری

کارگردان: نیما جعفرپور | تهیه کننده: نیما جعفرپور | نویسنده: امیر شایانمهر | موسیقی: رضا طاهرخانی | فیلم بردار: محمدرضا جمالی - محمد عطایی | تدوین: ندا همتی | مجری: امیرحسین جعفر پور | مدیر تولید: امیرعباس جعفرپور |فیت یک برنامه ورزشی و گفتگو محور است که مهمان های این برنامه از بزرگان و آدم های مطرح ورزش بدنسازی می باشند.
همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

علی تبریزی از زندگی شخصی اش می گوید... اسحاق قویدل می خواهد مجسمه ساندو را به ایران بیاورد... دکتر کوثری مباحث تغذیه برای سه تیپ بدنی را آغاز کرد... دکتر موسوی از فلسفه مکمل و شناخت آن می گوید... دکتر میری برخی حرکات عضلات سینه را مورد بررسی قرار داده است.
مسلم دارابی قویترین مرد ایران و جهان از زندگی شخصی خود می گوید ، گزارش جالب از بابک اکبرنیا تنها نماینده ایران در مسترالمپیا. دکتر کوثری، دکتر موسوی و دکتر میری در مورد تمام مسایل بدنسازی در ماه رمضان می گویند.
این برنامه گپی صمیمانه با نزدیکترین دوستان بیت الله عباسپور از جمله رضا زینت لو , مرتضی محمودی , افشار کامرانی و مجید امانی و مصاحبه ای با همسر و دختر ایشان . دکتر کوثری در بخش تغذیه به مبحث پروتیین ها می پردازند دکتر موسوی در بخش مکمل ها توضیحاتی درباره پروتیین و مکمل وی می دهد دکتر میری حرکات سرشانه را بصورت کاملا علمی و جذاب آموزش می دهد.
سامان سرابی از زندگی قهرمانی و شخصی اش می گوید... حسن رهنمائیان از ادامه ندادن قهرمانی می گوید و شاید بزودی خواننده شود...دکتر کوثری مباحث تغذیه و ادامه بحث پروتیین را توضیح میدهد و دکتر موسوی از مکمل کراتین بیشتر می گوید ... دکتر میری برخی حرکات عضلات پشت را مورد بررسی قرار داده است.
محراب فاطمی از زندگی شخصی و پِشت پرده قویترین مردان می گوید...عباس عاقلی به میادین باز خواهد گشت...دکتر کوثری مباحث تغذیه و بحث کربوهیدرات را توضیح میدهد...دکتر موسوی از مکمل گینر بیشتر می گوید...دکتر میری برخی حرکات عضلات پشت بازو را مورد بررسی قرار داده است.
محسن یزدانی از زندگی شخصی و دوران حرفه ای خود می گوید...دکتر کوثری مباحث تغذیه و بحث کربوهیدرات و بیشتر توضیح می دهد...دکتر موسوی از مکمل آمینو می گوید...دکتر میری برخی حرکات عضلات سر شانه را مورد بررسی قرار داده است.
محمد اسدی قهرمان حرفه ای فیزیک از زندگی شخصی و دوران حرفه ای خود می گوید، دکتر موسوی مکمل بی سی ای و به ما معرفی می کنند و دکتر کوثری در مورد چربیها ماده غذایی بسیار مهم صحبت می کنند.
علی داداشی برادر و مربی روح الله داداشی از زندگی شخصی تا قتل روح الله می گوید...دکتر موسوی به سراغ مکمل گلوتامین رفته ودکتر کوثری در مورد افزایش وزن صحبت می کنند...دکتر میری عضله پشتی بزرگ یا زیر بغل رو به ما معرفی می کنند.
خانم سودابه صبور مربی بدنساز بانوان از شروع بدنسازی تا مربیگری می گوید...دکتر کوثری درباره لاغری و دوره کات صحبت می کند...دکتر موسوی مکمل پرحاشیه ال کارنتین را بیشتر معرفی کردند..دکتر میری و عضله سرینی و اموزش چند حرکت...گزارش عیادت از مهدی حاتمی قهرمان حرفه ای بدنسازی
مجید غلام قمری قهرمان آرنولد کلاسیک 2012 از زندگی شخصی تامربیگری افراد سرشناس می گوید...دکترالیاس کوثری در مورد رژیم های غذایی منعطف صحبت می کند...دکترمصطفی موسوی درمورد مکمل ال آرژنین بیشتر می گوید...دکتر علیرضا میری عضله همسترینگ و بصورت علمی توضیح داده است.
مهدی عیاری قهرمان حرفه ای پرورش اندام از زندگی شخصی و قهرمانی می گوید...دکتر مصطفی موسوی مارو بامکمل اچ ام بی آشنا می کند..گزارش جالب از مسابقات شمال غرب و شمیرانات...دکتر علیرضا میری در مورد عضلات ساق پا توضیح می دهد و در پایان گزارش ویژه فیت از نوشهر و سیدرضا حسینی قهرمان بادی کلاسیک کشور.
این قسمت با حضور محمود ساوالان از مربیان سرشناس بدنسازی می باشد...یادی از زنده یاد بیت الله عباسپور...دکتر موسوی شناختی از سوماتروپین به ما می دهد...دکتر الیاس کوثری از ریکاوری بعد از تمرینات صحبت می کنند.
آیدین ختایی از قویترین مردان تا سینما می گوید...دکتر میری عضلات شکم را بررسی و اموزش میدهد دکتر الیاس کوثری در مورد ماده غذایی مهم یعنی آب توضیح میدهد و دکتر موسوی مکمل پمپ را به ما معرفی میکندو در پایان گزارش جالب و دیدنی از سه برادر ورزشکار ومطرح برادران علی اکبر...
این برنامه با حضور اسحاق قویدل قهرمان حرفه ای پرورش اندام و صحبتهای جالب او...دکتر الیاس کوثری و رژیم غذایی متابولیک دایت.. دکتر مصطفی موسوی و مکمل سی ال ای...دکتر علیرضا میری و آموزش حرکات سرشانه...گزارش ویژه فیت از انتخابی تیم ملی پرورش اندام ایران.
شیرین نوبهاری از زندگی شخصی تا بدنسازی حرفه ای می گوید...دکتر کوثری درباره وعده های غذایی و دکتر موسوی درباره چربی سوزها می گوید.دکتر میری حرکات سرشانه را بیشتر توضیح می دهند و در پایان گزارش ویژه فیت از رضا زینت لو قهرمان رزمی و پرورش اندام
در این برنامه مهرداد تشکری نویسنده و تحلیلگر مسابقات پرورش اندام نشستی داشتیم، مسابقات مسترالمپیای 2016 رو در دو رده سنگین وزنها و 212 پوندی ها گزارش و تحلیل شد.
رامین فرج نژاد قویترین مرد مسابقات آرنولد کلاسیک اروپا از شروع ورزش تا قهرمانی میگوید. دکتر الیاس کوثری در مورد برنامه غذایی بانوان و دکتر مصطفی موسوی دوپینگ و عوارض استفاده از داروها را می گوید. اقای معراج مژده در اولین بحث به سراغ علم تمرین رفته است.
این برنامه با حضور یاسین لک و طوفان سلیمیان از قهرمانان فیزیک کشور، دکتر موسوی درباره پپتایدها GHRP-6 و دکتر کوثری از رژیم گیاهخواری می گویند.
در این برنامه گفتگویی صمیمی با وحید اکبرزاده مربی سرشناس تیم ملی پرورش اندام ایران و صحبتهای جالب در مورد خود ایشون و جام الماس و گزارشهای با شرکت کنندگان از گمنام ترین ها تا حرفه ای ها و در پایان عیادت از محمد پاشایی قهرمان جهان.
حسن رهنمائیان از زندگی شخصی تا قهرمانی فوق سنگین می گوید، دکتر مصطفی موسوی درباره دوره پاکسازی و اقای معراج مژده در مورد علم تمرین و هایپرتروفی صحبت می کنند.
در این برنامه محمد کاشانکی قهرمان حرفه ای فیزیک ایران و جهان از زندگی شخصی تا بعد از قهرمانی صحبت می کند، دکتر الیاس کوثری در مورد وعده غذایی قبل تمرین و دکتر مصطفی موسوی در مورد تزریق موضعی مباحثی را مطرح می کنند.
در این برنامه محرم پناهی قهرمان آسیا و جهان و موسی اسماعیل پور قهرمان فیزیک کلاسیک و مربی بدنساز امیر تتلو حضور دارند، دکتر معراج مژده درباره ادامه سیستمهای تمرینی صحبت می کنند. دکتر علیرضا میری آموزشی در مورد حرکات زیر بغل ارائه می دهند.
در این برنامه بابک اکبرنیا مرد حرفه ای پرورش اندام و صحبتهای جالبی درباره اتفاقات امسال می کند. مهندس علیرضا نوبخت درمورد نحوه دریافت کارت مربیگری درجه 3 توضیحاتی را ارائه می دهند. دکتر موسوی بحث ترکیب مکملها برای تیپ های مختلف بدنی و دکتر میری آموزشهایی درباره حرکت جلو بازو می دهند.
در این برنامه امید جبلی نایب رئیس کمیته داوران فدراسیون جهانی و مرد پر تلاش این روزهای پرورش اندام ایران و جهان حضور دارد.محمود کافی قهرمان فوق سنگین درگزارش ویژه فیت از شروع ورزش تا حرفه ای شدنش می گوید. دکتر موسوی به سراغ اکتومورف ها رفت و مکملهای مورد نیاز این تیپ بدنی را می گوید.
در این برنامه معصومه مولایی بانوی بدنسازی که 100 کیلو بوده وباتلاش خودش به یک بدن متناسب رسیده و باعشق در این رشته فعالیت میکند حضور دارد . گزارش ویژه این هفته به سراغ علیرضا شیرین رفته است که درامریکا زندگی می کند و قهرمان رشته فیزیک کلاسیک شده است.
در این قسمت آقای ناصر گرجی پیشکسوت و مربی نام آشنا و حسین کلاته قهرمان طلایی جهان و معروف به گلادیاتورحضور دارند. دکتر مژده بحث سیستمهای تمرینی و دکتر موسوی درباره مکملهای مورد نیاز تیپ بدنی مزومورفمطالبی را بیان می کنند.
در این قسمت محمد پاشایی قهرمان کشتی و بدنسازی حضور دارد . بخش جدید آشپزی رژیمی فیت و آموزش تی ار ایکس از بخش های دیگر برنامه هستند.
در این قسمت مجید افلاکی قهرمان تکواندوی جهان و المپیک و پاورلیفتینگ و صحبتهای بسیار جالبی از تکواندو تا پاورلیفتینگ بیان می کند. دکتر کوثری نیز مباحث جدیدی را درباره آسیبهای استروئیدبیان می کند.
در این قسمت مصاحبه های جالبی با مربیان پرورش اندام مشاهده می کنید. مربیانی مانند ناصر پورعلیفرد ، امید جبلی ، علیرضا نوبخت،آیدین خطایی،محمد کاشانکی،وحید اکبرزاده،محسن قرآن نویس،محمود ساوالان،بابک اکبرنیا،موسی اسماعیل پور ،سارا مصطفی نژاد و...
در این برنامه گزارشی از سفر به لاهیجان و قهرمان مطرح این شهر زیبا سعید کرجالیان . خواهید دید.
در این برنامه با پیشکسوتان سال های دور پرورش اندام مصاحبه می شود. عزیزانی همچون سهراب سرابی ، احد عبادی ، یزدان راد،محسن شاکری ،عباس کاکولی،سید رحمت الله عظیمی ، امیربیات،خسرو محمدی و...
در این قسمت دکتر کوثری مطالبی در مورد آسیبهای قلبی و عروقی بدنسازان بیان می کند. گزارش از مسابقات شمال غرب تهران و بحث ژنتیک در پرورش اندام از قسمت های دیگر این برنامه است.
در این برنامه گزارش ویژه از مسابقات بدنسازی استان تهران، دکتر موسوی و بحث تداخلات مکملی، گزارش پرس سینه استان تهران انتخابی تیم ملی و دکتر کوثری و بحث اثرات استرویید بر مغز را خواهید دید.
در این قسمت میثم کشوری قهرمان آسیا و جهان، دکتر علیرضا میری و بحث سیستمهای تمرینی، دکتر الیاس کوثری و بحث آسیبهای استروئید بر مغز را خواهید دید.
در این قسمت آیت نجد باقری ملقب به مرد نقره ای پرورش اندام ایران مهمان ویژه برنامه فیت هستند.
در این قسمت دکتر کوثری و بحث تغذیه و تمرین در تعطیلات نوروز، گزارش ویژه از خوانتده محبوب فرزاد فرزین در باشگاه بدنسازی و پیشنهادهای دکتر موسوی در رابطه با نگهداری بدن در ایام عید خواهید دید.
در این قسمت استاد سعدون حیدری از مربیان نام آشنای بدنسازی ایران و صحبتهایی از شروع بدنسازی تا قهرمانان حال حاضر دارند و در قسمت دیگر آموزش هایی درباره تی ار ایکس خواهید دید.
در این قسمت گفتگو با آقای حمزه هوشمند سلطان بازوی ایران، دکتر کوثری و بحث اثرات استرویید بر کلیه را خواهید دید.
در این قسمت پیمان ماهری پور از قویترین مردان ایران ملقب به شیر هیر اردبیل حضور دارند.
در این برنامه گفتگو با سجاد نیکنام قهرمان پرافتخار پرورش اندام ایران،بخش آموزش تی آر ایکس و عضلات پشت و دکترالیاس کوثری و بررسی تاثیرات استرویید بر کلیه را خواهید دید.
دکتر الیاس کوثری مهمان ویژه این هفته فیت، از نوابغ علمی و مدرس فدراسیون پرورش اندام ایران هستند.
در این برنامه امید اسکندری قهرمان حرفه ای فیزیک حضور دارد.دکتر علیرضا میری آموزش سیستم تمرینی هرمی معکوس را می دهند و در بخش آشپزی فیت، طبخ کوکوی ماهی مخصوص بدنسازان را مشاهده خواهید کرد.
در این برنامه مهدی ذات پرور قهرمان بادی کلاسیک جهان حضور دارد. گزارشی از گردهمایی بدنسازان و گزارش از جشن تقدیر نامداران رشته های مختلف بدنسازی با حضور بزرگان این رشته خواهید دید.
در این برنامه قهرمانان آرنولد کلاسیک آفریقای جنوبی با حضور مهدی پیر سراندیب ، علی اجلالی ، فرهاد عزیزی ، میثم پور احمد ، رضا لک و پیمان صادقی حضور داردند.
در این برنامه گزارشی از اردوی تیم ملی پرورش اندام ایران اعزامی به مسابقات آسیایی مغولستان و گزارشی از اردوی پاورلیفتینگ اعزامی به مسابقات اکراین خواهیم داشت و در پایان بخش هایی از نمایشگاه مکمل در هتل المپیک نشان داده می شود.
در این برنامه خانم سارا مصطفی نژاد مربی بدنساز نام آشناحضور دارند. دکتر کوثری و بحث در مورد فواید روزه داری...دکتر موسوی و مکمل پروتیین کازیین دار و مصرف آن در ماه رمضان...
در این برنامه میلاد صادقی قهرمان حرفه ای فیزیک کلاسیک حضور دارد. دکتر کوثری از تغذیه در ماه رمضان می گوید. دکتر علیرضا میری درباره سیستمهای تمرینی و آموزش سیستم هرمی ناقص می گوید و در پایان دکتر موسوی توضیحاتی از مصرف مکملها در ماه رمضان مخصوصا گلوتامین میدهد.
در این برنامه بنیامین جهرمی اولین ایرانی که کارت حرفه ای فیزیک گرفت است حضور دارد.
در این برنامه بنیامین جهرمی قهرمان حرفه ای فیزیک حضور دارد و دکتر کشاورز متخصص تغذیه از لزوم استفاده از مکمل ها می گوید.
در این برنامه در سفر به بوشهر با قهرمانان پرورش اندام این شهر گفتگو شده است. مهمان ویژه این برنامه خداداد شفیع پور قهرمان حرفه ای فیزیک است که از شرایط سختش تا رسیدن به قهرمانی جهان می گوید.
در این برنامه مجتبی ملکی از قهرمان مردان آهنین و پاورلیفتینگ ایران که در حال حاضر سرمربی تیم پاورلیفتینگ ایران هم هستند حضور دارند. در ادامه گزارشی از مسابقات ددلیفت حوزه شمال غرب و سپس به سراغ گزارش ویژه فیت از امید حاتمی قهرمان جوان کشورمون خواهیم رفت.
مهمان ویژه این قسمت از برنامه فیت آقای عباس مهدوی از قهرمانان و مربیان نام آشنای کشور است. دکتر صالحیان درباره مکملها و شناخت مکمل ایزو گلد برند ژن استار و دکتر علیرضا میری در مورد سیستم تمرینی فول بادی صحبت می کند.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید