متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
جعبه سیاه
جعبه سیاه | Black Box
ایران | 1395 | 2016 | فارسی |

نشانه گذاری

کارگردان: اردشیر احمدی | تهیه کننده: رضا زهری | فیلم بردار: هومن فرجی - حسین گلشن - مازیار فرجی - پوریا اسدی | تدوین: پوریا اسدی | مجری: اردشیر احمدی | مدیر تولید: رضا زهری |جعبه سیاه یک برنامه گفت و گو محور است که افراد مشهور در عرصه های مختلف مهمانان این برنامه هستند.
همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

در اولین قسمت سیامک عباسی برای اولین بار چشم در چشم یک دوربین از زندگی خود می گوید: بعد از كنسرت، روزهام شادتره، قبلش فكر میكردم تلاش هام بی اهمیته و با دیدن مخاطبم میتونم انرژی بگیرم.
در این قسمت شهرام جزایری مهمان برنامه جعبه سیاه است...آرزوهای شما برای من خاطرست!
در این قسمت مصاحبه جنجالی اردشیر احمدی با امیر تتلو بعد از زندان و نظر امیر تتلو درباره گیاهخواری را می بینید.
در این قسمت مصاحبه جالب اردشیر احمدی با تهیه کننده برجسته ایرانی داریوش بابائیان و صحبت های ایشان درباره عملکرد بابک زنجانی در صنعت سینما، دعوت از بهروز وثوقی برای حضور در ایران و هزینه203 میلیاردی برای تولید فیلم حضرت محمد را می بینید.
در این قسمت از جعبه سیاه مجید خراطها از شروع کار خود تا اتفاقات کنسرتهایش می گوید: زمانیکه این حرفه رو شروع کردم پول نداشتم گیتار بخرم می رفتم تو فروشگاه های لوازم موسیقی تمرین می کردم... تو کنسرت بندرعباس از استیج افتادم پایین...
در این قسمت آتش نشان حادثه پلاسکو از آن روز می گوید : مرگ را به چشم دیدم... ١٥ دقیقه بعد از ریزش ساختمان تونستم بیام پایین...مقصر اصلی پلاسكو مردم هستند...
در این قسمت مصاحبه اردشیر احمدی با امین آقا فرزانه را می بینید: لاتی که باید به معنای واقعی گفته بشه، لامش به معنی لیاقت اون شخصه، الف ادبشه و ت تواضعشه.
در این قسمت علیرضا طلیسچی از تغییر رویکرد وزارت ارشاد در دولت های مختلف و از فضای موسیقی پاپ در دوران شادمهر عقیلی می گوید...
در این قسمت اردشیر احمدی با سید محمود علیزاده قدرتمندترین وکیل ایران و وكیل خانوادگى آیت الله هاشمى رفسنجانى ، سید محمد خاتمى ، مهندس میرحسین موسوى ، شهرام جزایرى ، محمد على طاهرى گفتگو می کند....وکالت شغل خود خداست به شرط این که در دفتر وکیل به روی همه باز باشه.
در این قسمت اردشیر احمدی با خواننده رپ ،هومن گامنو گفتگو می کند : صدای من، تو برنامه های صدا و سیما هست اما توی تیتراژ ها اسمم نیست...من تو موفقیت های گروه بروبکس سهیم هستم...
در این مهمان برنامه شهاب جعفرنژاد از کاریکاتوریست های با ذوق هستند...کاریکاتور تصویر فانتزی نیست...کاریکاتور پورتره دفورمه شده است...
در این قسمت پرستو صالحی از خصوصیات خود، درگیریش با یکی از شاخ های اینستاگرام، و جذابیت جنیفر لوپز و...می گوید.
در این قسمت اردشیر احمدی با سحر قریشی گفتگو میکند...به اسم یک کارگردان معروف منو به دفترشون دعوت کردن،در صورتی که اونجا دفتر نبود!
در این قسمت اردشیر احمدی با یکی از استعدادهای موسیقی گفتگو می کند.امین بانی: ایران مافیای موسیقی نداره ولی کار بلد زیاد داره.
در این قسمت اردشیر احمدی با سینا شعبانخانی گفتگو می کند.باعث افتخاره که صدای منو با احسان خواجه امیری مقایسه می کنن...آهنگ کجا میری رو برای محمد علیزاده ساختم ، اما ای کاش خودم می خوندم.
در این قسمت مسعود صادقلو مهمان برنامه جعبه سیاه است...کارمو تو جوب آبم بریزم میگیره...سیاوش قمیشی مگه مدله ؟ تیپش معمولیه!...اگه بخوام مجاز بشم واسه مخارجم باید برم کیف قاپی کنم...
در این برنامه حامد زمانی مهمان برنامه جعبه سیاه است...چند درصد از مردم ما قدرت کنسرت رفتن دارن؟!...نهادهای فرهنگی ما شده جولانگاه یه سری تهیه کننده مافیا که به فکر جیب خودشونن...
رضایا در این برنامه مهمان برنامه جعبه سیاه است...با آرمین رفیقم هر روز همو میبینیم...دوست دارم مثل مرلین منسون باشم...
در این قسمت اردشیر احمدی گپی با محسن مسلمان، از فوتبالیستهای خوب میزنن...جَو استادیوم ها برای خانوما آماده نیست...تو فوتبال خیلی پدرمون در میاد...تا وقتی ببریم امنیت داریم.
در این قسمت اردشیر احمدی گفتگوی جالبی با رستاک حلاج از خواننده های خوب کشورمون داره.با گروه رستاک تشابه اسمی دارم...همیشه حسرت فرامرز اصلانی رو می خوردم...به من مسیج میدن که ما اولین سیگارمونو با آهنگهای تو کشیدیم،این اصلا منو خوشحال نمی کنه!
در این برنامه اردشیر احمدی با حبیب کاشانی، مدیر اسبق باشگاه پرسپولیس گفتگو می کند...وضع مالیم خوبه، تو پرسپولیس هیچ وقت حقوق نگرفتم...رانت در هر کاری ممکنه باشه، در شورای شهر ممکنه بیشتر باشه...
در این برنامه اردشیر احمدی با ابوالفضل عرب گفتگو می کند. از کوچه های تهران تا فایت خیابونی در تایلند...قیافم یه جوریه كه همه تو برخورد اول برداشت بدی میكنن راجع به من...توی تایلند فایت خیابونی می كردم...هفته ای یكی دوبار به خانه سالمندان سر میزنم.
در این برنامه اردشیر احمدی با شراره رخام گفتگو می کند.احتیاجی به امرار معاش از طریقه هنر ندارم...اعتیاد خیلی شدید داشتم که حتما جلوی دوربین باشم ، بخاطر همین دیگه انتخاب نمی کردم فقط بازی می کردم.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید