متاسفیم، برای دیدن این وب سایت بایستی جاوا اسکریپت مرورگر خود را فعال کنید
اتاق بازی

در این برنامه به حواشی، جزییات و مطالب جذابی که به هر نحوی به بازی های رایانه ای در هر کنسولی ارتباط میابد پرداخته شده است.
همین الان تماشا کنید:
محلی برای نمایش پیدا نشد!!!

قسمت های این مجموعه

در این قسمت از اتاق بازی به سراغ بررسی نسخه ی فیزیکی Hitman میریم. بهترین ترفندها برای یه شروع قدرتمند تو Dark Souls 3 رو مرور می کنیم. یه ست گیمینگ خوش ساخت مختص پی سی گیمرها رو بهتر می شناسیم و البته تو ۱۲۰ ثانیه، هر چیزی که لازمه از کنسول جدید نینتندو یعنی سوئیچ بدونید رو بهتون می گیم. به این ها اخبار یک هفته اخیر دنیای بازی ها و البته حضور افتخاری کریس وانگ، نماینده برند MSI در ایران هم اضافه کنید.
اتاق بازی در دومین قسمت خود، به سراغ بررسی کنسول هایبریدی نینتندو یعنی سوئیچ رفته. علاوه بر این، بررسی یه سیستم گیمینگ قدرتمند برای پی سی گیمرها رو هم تو این برنامه داریم و...
اتاق بازی سال جدید را باقدرت آغاز کرده و در سومین قسمت خود، به سراغ بررسی انحصاری خوش ساخت سونی یعنی Horizon رفته است.
در اتاق بازی چهارم با ترفندهای Nier همراه شما خواهیم بود و با بخش محبوب سلاطین همراه به بررسی یک استودیو بزرگ بازی های موبایل می پردازیم.
اتاق بازی پنجم ویژه برنامه ای برای سخت ترین بازی چند سال اخیر صنعت بازی، Dark Souls تدارک دیده است. علاوه بر این، مصاحبه ی اختصاصی عضو ایرانی استودیو سازنده این عنوان را هم در این برنامه داریم...
اتاق بازی ششم ضمن مرور تاریخچه ی استودیو بایوور، به بررسی کامل جدیدترین ساخته ی این تیم یعنی Mass Effect: Andromeda می پردازد.
اتاق بازی ۷ با بررسی جدیدترین بازی ژانر وحشت Outlast 2 آغاز می شود و به همین بهانه، ۵ بازی برتر این ژانر را هم مرور می کنیم. ترفندهای Clash Royale و اخبار دنیای بازی ها، دیگر آیتم های این قسمت هستند.
اتاق بازی هشتم، با تجربه ی نسخه آلفا بازی Sundered آغاز می شود؛ نسخه ای که مستقیما توسط سازنده در اختیار اتاق بازی قرار گرفته. بررسی بازی موبایلی CSR 2، اولین قسمت آیتم نبرد خیابانی و بررسی پایان مخفی Inside از دیگر بخش های اتاق بازی هشتم خواهند بود.
اتاق بازی نهم با بررسی جدیدترین ساخته استودیو آرکین یعنی Prey همراه است. علاوه بر این، ترفندهای Persona 5 برای بهتر شدن در روند این عنوان را مرور می کنیم و در بخش پی سی گیمینگ هم به بررسی مادربردهای MSI B250 GAMING PRO CARBON را خواهیم داشت.
سرانجام اتاق بازی هم به دهمین قسمت خود رسید و در این قسمت، به بررسی What Remains of Edith Finch می پردازیم، بهترین های این ژانر رو مرور می کنیم و تو بخش ۱۲۰ ثانیه هم با تاریخچه اش آشنا می شیم. اعلام برندگان مسابقه گل های FIFA و PES در کنار بررسی هدست گیمینگ MSI بخش های دیگر برنامه هستند.
تو اتاق بازی ۲۱ علاوه بر ترفندهای World of Warcraft یه آنباکسینگ هیجان انگیز از Doom داریم. تو نبرد خیابونی میریم سراغ بازی والیباحال و تو ۵ برتر بهترین بازیسازهای مستقل رو می شناسیم. تو آیتم پی سی گیمینگ راهنمای خرید یه سیستم قدرتمند رو مرور می کنیم و با آیتم مستقل بازی، Serial Cleaner رو بهتر می شناسیم.
اتاق بازی دوازدهم با بررسی Injustice 2 عنوان محبوب ژانر مبارزه ای آغاز می شود. در ادامه با بررسی دقیق تر عنوان خوش ساخت Little Nightmares با شما خواهیم بود. همچنین رونمایی اختصاصی از بازی دنده دو ترافیک را نیز در این قسمت خواهیم داشت.
اتاق بازی سیزدهم به اولین دوره از تهران گیم کانونشن اختصاص دارد. نخستین رویداد بین المللی حوزه بازی در خاورمیانه. ضمن بررسی تاریخچه این رویداد، از چگونگی برگزاری آن نیز باخبر می شویم.
اتاق بازی چهاردهم به فاصله ی چند روز پس از پایان رسمی نمایشگاه E3، بزرگ ترین نمایشگاه بازی سال منتشر می شود. در این قسمت با ۷ کارشناس اتاق بازی در قالبی مستندگونه به بررسی نمایشگاه امسال می پردازیم. هم چنین تصاویر اختصاصی اتاق بازی از محل برگزاری نمایشگاه و مرور حواشی رویداد، از دیگر بخش های این برنامه خواهند بود
اتاق بازی پانزدهم با بررسی جدیدترین بسته الحاقی Elder Scrolls Online یعنی Morrowind همراه خواهد بود. علاوه بر این، در بخش های ۱۲۰ ثانیه و تاپ ۵ به مرور تاریخچه و بهترین های سبک MMO RPG می پردازیم. در ادامه با رونمایی اختصاصی از بخش کلن بازی محبوب Quiz of Kings همراه شما هستیم و نهایتا به مرور مهم ترین اخبار صنعت بازی در هفته ای که گذشت می پردازیم.
اتاق بازی شانزدهم با تجربه Crash Bandicoot عنوان محبوب سال های نه چندان دور پلی استیشن آغاز می شود. یه سر به پیست کارتینگ می زنیم و یه گپ و گفت باحال راجع به بازی ها می کنیم. با یه گزارش اختصاصی از پاساژ پایتخت تهران همراه شما هستیم و نهایتا یه غافلگیری برای دوستداران ایکس باکس و اکشن فیگرها خواهیم داشت.
اتاق بازی هفدهم به بزرگترین رویداد خاورمیانه در زمینه بازی های ویدئویی اختصاص دارد. گزارش ویژه تیم اتاق بازی از مرکز همایش های صدا و سیما و مصاحبه با بزرگ ترین نام های صنعت بازی از تونی آلبرشت تا بن کوچرا و پیتر ریجوی، تنها بخشی از برنامه های ما برای این قسمت هستند.
اتاق بازی هجدهم به مناسبت دومین سال درگذشت ساتورو ایواتا، با یک آیتم ویژه برای مدیر سابق نینتندو شروع میشه. رونمایی اختصاصی از بازی ایرانی پسرخوانده و بررسی دو کیس گیمینگ محبوب از دیگر بخش های این قسمت هستند. بررسی نکات مخفی Overwatch و تازه های دنیای بازی از دیگر بخش های این قسمت هستند.
اتاق بازی نوزدهم با لتس پلی و تجربه عنوان Get Even همراه خواهد بود. تو بخش نکته و ترفند، ترفندهای Hearthstone رو مرور می کنیم و تو ۱۲۰ ثانیه هم با رویداد سالیانه EVO آشنا میشیم.
اتاق بازی بیستم یک ویژه برنامه متفاوت خواهد بود. تمامی آیتم های محبوب و شناخته شده اتاق بازی در این قسمت حضور دارند، اما هر یک با قالب و سبکی متفاوت. از بررسی Dirt تا Deus Ex. از اخبار دنیای بازی تا بررسی بازی های موبایلی.
تو اتاق بازی ۲۱ علاوه بر ترفندهای World of Warcraft یه آنباکسینگ هیجان انگیز از Doom داریم. تو نبرد خیابونی میریم سراغ بازی والیباحال و تو ۵ برتر بهترین بازیسازهای مستقل رو می شناسیم. تو آیتم پی سی گیمینگ راهنمای خرید یه سیستم قدرتمند رو مرور می کنیم و با آیتم مستقل بازی، Serial Cleaner رو بهتر می شناسیم.
اتاق بازی بعد از یک هفته استراحت و با تغییرات محسوس برگشته. لتس پلی Hellblade یکی از آیتم های این قسمت خواهد بود و در کنار اون به مرور ترفندهای Pyre می پردازیم. یه آنباکسینگ متفاوت از Metal Gear Solid داریم و تو بخش ۱۲۰ ثانیه هم با استودیو سازنده سری Uncharted آشنا میشیم.
تو اتاق بازی ۲۳، به دو اتفاق مهم صنعت بازی طی هفته اخیر می پردازیم. گپ و گفتی راجع به Gamescom آلمان داریم. تو آیتم ۱۲۰ ثانیه با تاریخچه این رویداد آشنا میشیم. با تاپ ۵ همراه میشیم و بزرگترین بازی های معرفی شده در گیمزکام رو بهتر میشناسیم. با بررسی Uncharted: The Lost Legacy همراه شما هستیم و یه آنباکسینگ متفاوت از دو نسخه محبوب این مجموعه رو هم داریم.
تو اتاق بازی ۲۴، عنوان خوش ساخت Mario + Rabbids رو بررسی می کنیم. تو بخش پی سی گیمینگ، آخرین قسمت از سیستم پیشنهادی اتاق بازی برای تابستون رو می بینیم. یه آنباکسینگ متفاوت از Tekken 7 داریم. سراغ اخبار صنعت بازی می ریم و عنوان Layers of Fear رو بهتر می شناسیم. تو آیتم ۱۲۰ ثانیه هم حقایقی از ماریو بهتون میگیم که تا به حال نمی دونستید.
اتاق بازی ۲۵ با بررسی و تجربه نسخه دوم دستنی همراه شده. ترفندهای راکت لیگ رو با هم مرور می کنیم و یه آنباکسینگ متفاوت از تایتانفال ۲ می بینیم. مرور اخبار این هفته صنعت بازی و معرفی یه بازی مستقل خوب، در کنار تاپ ۵ و بررسی ماوس گیمینگ MSI از بخش های دیگر این قسمت هستند.

دیدگاه های شما

برای ثبت نظر وارد شوید